images

Bir web sitesiyle neler yapabilirsiniz? Biz söyleyelim;

  • Bilgi paylaşımı sağlayabilirsiniz.
  • Satıştaki ürünlerinizi global bir vitrinde görücüye çıkarabilirsiniz.
  • Müşteri portföyünüzü artırabilirsiniz.
  • Satışlarınızı hızlandırabilirsiniz.
  • Şirketinizin son güncellemerini görsel ve haber şeklinde takipçilerinize ulaştırabilirsiniz
  • Pazarladığınız şeyi reelde herkese tek tek anlatmanız lazım iken web sitenizdeki tek bir tanıtım yazısıyla milyonlarca insana aynı ürünü tanıtabilirsiniz.
  • Küçük bir reklam bütçesiyle işlerinizi hayalilerinizin ötesinde büyütebilirsiniz.

Teknoloji, her geçen gün insanları kendisine ayak uydurmak zorunda bırakıyor. İçinde bulunduğumuz çağın en büyük zaruri ihtiyaçlarından birisi de hiç kuşkusuz bir web sitesi sahibi olmak. Firmamız tam da bu noktada çözüm ortağınız olarak devreye giriyor. Bizler, batılı webmasterların “Acaba Tanrı’nın bir hediyesi mi” dedikleri WordPress altyapısını kullanıyoruz. Şık temalar ve kullanımı basit admin paneliyle kullanıcı dostu bir kurulumla hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Sipariş Sürecinde Neler Yaparız?

Öncelikle firmanızı dikkatli bir şekilde inceleriz. Vizyonunuzu, misyonunuzu ve gelecekten beklentilerinizi harmanlayarak gerekli ön hazırlıklarımızı yaparız.

Rakiplerinizi analiz eder, sizi onlardan farklı kılacak çözümler sunarız. Tüm istişareler sonuçlandıktan sonra işin startını vererek web tasarım üzerine kazanmış olduğumuz bilgi, birikim, tecrübe ve yeteneklerimizi sizler için kullanmaya başlarız.

Atacağımız her adımı siz değerli müşterilerimizin onayıyla gerçekleştiririz. Web sitenizin genel konsepti, alt sekmelerin duruşu, veri girişi, görseller ve kullanılacak olan arayüzün ahengi sizin seçiminiz ve teyidinizle sonuçlanır.

Altını çizerek söylememiz gerekir ki WordPress kurulumlarımız hem masaüstü hem de mobil uyumludur.

Bir web sitesinin yayına başlaması projenin ilk ayağıdır. Zirveye çıkmak için yapılması gereken iki önemli şey daha vardır. Bunlardan birisi SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu, diğeri ise Google AdWords reklamlarıdır. İhtiyaç halinde firmamız bu hizmetleri de referans dahilinde vermektedir.

Elfiza Web Tasarım olarak SEO noktasında konumlama garantisi veremiyoruz. Konumlama garantisini sadece Google AdWords reklamlarında verebiliyoruz. Hem SEO hem de Google AdWords reklamları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

LEAVE A COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir